Polep zadného okna s grafikou

Polep zadného okna auta reklamou na mieru. Používame iba prémiové folie značky Global plus s životnostou až 3 roky. V cene je už zahrnutá tlač, návrh reklamy, tvorba a inštalácia na zadné okno auta.

90,00 €

Videoprehliadka

Vyhotovenie videoprehliadky nehnuteľnosti profesionálnym prístrojom, zostrihanie, publikovanie na internete. Ku každej videoprehliadke nehnutelnosti pridávame zdarma 360 virtuálnu obhliadku pre webové stránky. Akcia platí do vyčerpania volných termínov. 

390,00 €

Kurz lepenia auto fólií s certifikátom

Vďaka vlastnostiam je montáž fólií maximálne ekonomická, inštalujú sa naozaj najrýchlejšie a dokonale. Jeden montér vyškolený našimi odborníkmi montuje po získaní praxe perfektne celé auto za 90 minút. Kurz je určený začiatočníkom, ktorý sa chcú naučit prácu a montáž folie na automobil bez vyberania skiel. Každému účastníkovi sa venujeme individuálne. Dlžka kurzu je 8 hodín.  V prípade dalších otázok nás kontaktujte cez webový formulár, alebo telefonicky.

520,00 €

Školenie - Inštalácia a lepenie grafických folií na sklo auta

Chcete si založiť vlastný podnik alebo rozšíriť služby Vašej existujúcej firmy? My Vás vyškolíme v tvorbe a montáži grafických fólií  na automobily, obchody a firemné priestory. Kurz má dve časti. V prvej časti sa zoznámite s tvorbou grafiky a návrhom a v druhej praktickej časti priamo s lepením a inštaláciou na sklo auta, alebo budovy.

430,00 €

Kurz - Montáž fólií pre exteriér a interiér

Chcete si založiť vlastný podnik alebo rozšíriť služby Vašej existujúcej firmy? My Vás vyškolíme v montáži fólií na tabuľové sklo pre budovy a domy. V cene kurzu je už zahrnuté náradie, ktoré Vám po absolvovaní kurzu ostáva. 24 hodinová podpora a dodávky materiálu za najnižšie ceny. V prípade otázok nás kontaktujte aj cez webový formulár.

480,00 €