Školenie Výroby Pečiatok

Chcete sa naučiť umenie výroby kancelárskych pečiatok a stať sa odborníkom v tejto oblasti? V tom prípade ste na správnom mieste! Naše školenie je zamerané na poskytnutie širokého spektra znalostí a zručností, ktoré potrebujete na úspešné začatie svojej vlastnej pečiatkárskej firmy, alebo rozšírenie svojich zručností v oblasti výroby pečiatok.

Čo vás čaká počas kurzu?

  1. Technické zručnosti s laserovým strojom: Naučte sa pracovať s najmodernejšími technológiami v oblasti výroby pečiatok. Získajte praktické skúsenosti s obsluhou a údržbou laserového stroja na výrobu štítkov na pečiatky a zaručte si precízne výsledky.

  2. Marketing a propagácia: Objavte tajomstvá úspešného marketingu a propagácie vašich pečiatok. Získajte znalosti o online a offline stratégiách, ktoré vám pomôžu efektívne osloviť vašu cieľovú skupinu a získať nových zákazníkov.

  3. Hľadanie obchodných partnerov: Naučte sa identifikovať a nadviazať vzťahy s potenciálnymi obchodnými partnermi a distribútormi. Získajte nápady a stratégie na budovanie dlhodobých obchodných vzťahov, ktoré podporia rast vášho podnikania.

  4. Práca v grafickom softvéri: Získajte praktické skúsenosti s používaním grafického softvéru na návrh a dizajn pečiatok. Naučte sa vytvárať originálne a atraktívne dizajny, ktoré budú zaujímať vašich zákazníkov a stanú sa vizitkou vášho podnikania.

Po absolvovaní nášho kurzu budete mať všetky potrebné nástroje a znalosti na to, aby ste sa stali úspešným podnikateľom v oblasti výroby kancelárskych pečiatok. Pridajte sa k nám ešte dnes a začnite svoju cestu k úspechu!

Prihlásenie na kurz cez formulár , alebo na tel.č. 0950 781 711